Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Olympiáda s rodinným centrem Serafínek

Ve čtvrtek 27. 8. 2015 jsme pořádaly pro děti i jejich maminky OLYMPIÁDU. Jakmile jsme se přivítaly, dostaly děti hned první úkol – namalovat olympijskou vlajku. Připraveno bylo bílé plátno a děti se úkolu zhostily tak, že za chvíli měly hotovo. Ke správné olympiádě ovšem patří také oheň a státní hymna. A tak, než jsme vyrazily, tak jsme si poslechly „Kde domov můj…“ a zapálily louč, kterou děti donesly na místní hřiště. Jako dárek dostal každý sportovec čelenku s olympijskými kruhy a vlastním jménem.

Po zapálení pochodně umístěné na hřišti jsme se rozcvičily a mohly jít na první disciplínu: šedesátka (40 metrů běhu :-). Poté následoval skok do dálky, běh přes překážky, hod granátem a vytrvalostní běh (cca 100 metrů). Děti měly připraveno občerstvení formou melounu a domácích banánků v čokoládě, které v průběhu jejich skvělých výkonů konzumovaly. Po skončení disciplín stačilo vše vyhodnotit a napsat na diplomy jména těch nejlepších. V našich očích však byly všechny děti nejlepší a proto každé dostalo zlatou medaili, čokoládu a nanuk. Vyhlášení proběhlo za zvuky fanfár a dokonce se vyhlašovaly výsledky nejlepších olympioniků mezi maminkami, které se nenechaly zahanbit a také závodily.

Děkujeme všem maminkám a dětem, které se letních kurzů zúčastnily, a také všem, kteří nám pomohly vytvořit zajímavé čtvrteční odpoledne!

Back to top

Skip to content