Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pozvánka na 2. Rodičovský ples

Rodinné centrum Serafínek, spolek ve spolupráci s Obecním úřadem v Horním Třešňovci Vás srdečně zvou na 2. RODIČOVSKÝ PLES konaný 21. 3. 2020 od 19:30 v Kulturním domě v Horním Třešňovci. Můžete se těšit na novou hudební skupinu – BrillantBand, skvělé občerstvení připravené od žen z Klubu žen, bohatou tombolu, předtančení dětí ze základní školy atd.

Prodej místenek začne V ÚTERÝ 10. 3. 2020 na Obecním úřadě v Horním Třešňovci v obvyklých pracovních hodinách.

Ohlédnutí za 1. Rodičovským plesem:

První Rodičovský ples konaný v roce 2019 byl úspěšný a tak jsme místní základní a mateřské škole darovali obnos peněz, za který se mohlo nakoupit spoustu pomůcek a her do školky i školy. Zde pár slov od paní ředitelky Mgr. Ivy Vernerové:

Vážení čtenáři,

váháte, zda letos navštívit 2. rodičovský ples v naší obci? Možná tyto řádky usnadní Vaše rozhodování.

Sál plný hostů, milé předtančení našich školáků, dobrá hudba, jídlo, nálada. Díky štědrým sponzorům přes dvě stě výher v tombole, zkrátka velmi příjemný večer. Tady by se možná dalo skončit, ale informace by pak nebyly úplné.

Celý výtěžek z plesového večera se totiž organizátoři z Rodinného centra Serafínek, spolek ve spolupráci s Obecním úřadem v Horním Třešňovci rozhodli věnovat dětem a žákům naší školy. Díky tomu se povedlo nákupem zajímavých moderních pomůcek podpořit činnostní výuku vlastivědy, osvěžit hudební výchovu boomwhackery (ozvučné roury laděné do různých tónů), zatraktivnit hodiny angličtiny interaktivními počítačovými programy. Ve družince děti milují odpočinek na nových barevných sedácích. A mateřinka si užívá přitažlivé edukativní pomůcky, které vypadají jen jako zábava, ale při každém použití „tajně“ vzdělávají a rozvíjejí: zápalkové hlavolamy, dřevěné megamikádo, masážní nášlapné čtverce a další hry na školní zahradu. Stručně shrnuto – velké nadšení u dětí, žáků i pedagogů.

Na plese tedy nešlo jen o pouhou zábavu nás dospělých, ale také o DOBROU VĚC. Už tedy víte, zda se letos také přijdete pobavit?

Snadné rozhodování vám přeje I. Vernerová, ředitelka školy.

Fotky jednotlivých pomůcek a her:

 

Pozvánka na ples:

 

Back to top

Skip to content