Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Hasičský ples 2015

Je začátek března a plesová sezóna se nám pomalu chýlí ke konci. Hasičský ples – jedna z nejoblíbenějších společenských akcí, už je za námi a i v letošním roce ho lze zhodnotit jako velmi vydařený. Pobavit se přišlo celkem 138 platících návštěvníků, což se řadí mezi úspěšné ročníky z předchozích let, přesto ale ne ty nejsilnější. Obsazenost sálu ale byla nadmíru uspokojující a při větším počtu tanečníků bychom si pravděpodobně museli tančit na hlavách. Takto měl každý dostatek prostoru pro taneční kreace za doprovodu líbivých písní kapely Letrando, která byla sázkou na jistotu z předchozích let. Pro hosty nechyběla nabídka teplých jídel nebo svatebních koláčků pro mlsné jazýčky. Před půlnocí se všichni přítomní dočkali i losování tomboly, která byla tradičně bohatá. Domů se pak někteří vraceli například se zahradní hadicí, ozdobným svícnem z místní kovářské dílny, tlačenkou, voňavou uzenou kýtou anebo krásným hasičským dortem z dílny Dany Cinkové. Dveře Kulturního domu se za posledními hosty uzavřely až v 5hodin ráno.

Ples se netradičně konal v pátek, stejně jako tomu bylo před dvěma lety. Vzhledem k tomu, že jsme tehdy nezaznamenali výrazný rozdíl v návštěvnosti oproti plesu konaném v sobotu, rozhodli jsme se, že i v následujících letech budeme Hasičský ples pořádat v pátek. Doufáme, že nám i přesto zachováte přízeň a my vám za to nabízíme delší víkend a tedy více času na regeneraci po tomto společenském vyžití.

Do příštího plesu to ale máme ještě celý dlouhý rok plný daších akcí, které pro vás rádi připravujeme, a tou nejbližší je Dětský karneval. Pokud ještě nemáte pro vašeho potomka vymyšlenou masku, tak hurá do toho, protože karneval se koná již 21. března!

Fotogalerii z letošního plesání můžete shlédnout ZDE

Martina Jirásková

Back to top

Skip to content