Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Půjčovné obecního majetku

stůl dřevěný12,-
židle6,-

Správce Kulturního domu: Jan Dušek tel.: 605573078

2023

  • 21.1. 2023 – SDH výroční valná hromada
  • 28.1.2023 – Hana Šebrlová
  • 17. 2. 2023 – SDH  hasičský ples
  • 11. 3. 2023 – SDH dětský karneval
  • 25. 3. 2023 – RC Serafínek – Rodičovský ples
  • 23. 4. 2023 – Helena Vičarová
  • 20. 5. 2023 – Jana Motlová – kuchyň, přísálí
  • 27. 5. 2023 – Jana Sedláčková
  • 10. 6. 2023 – Miloslav Hejkrlík – přísálí, kuchyň
  • 24. 6. 2023 – Marcela Hluchá – sál
  • 23. 9. 2023 – Jana Nečesánková
  • 30. 9. 2023 – Luboš Calda – sál, přísálí, kuchyň
  • 25. – 26. 11. 2023 – TJ Sokol – Vánoční slavnosti

2022

  • 05.-07.01. 2022 – Spolek důchodců
  • 15.01.2022 – Jan Melezínek – přísálí, kuchyň
  • 22.01. 2022 – SDH  výroční valná hromada
  • 29.01. 2022 – R. Černá – přísálí, kuchyň
  • 12.02. 2022 – R. Klíž  – přísálí, kuchyň
  • 26.02.2022 – M. Jelínek
  • 05.03. 2022 – N. Hudková – sál, přísálí, kuchyň
  • 12.03. 2022 – Šindelář L. – sál, přísálí, kuchyň
  • 19.03. 2022 – SDH dětský karneval
  • 26.03. 2022 – R. Marková – sál, přísálí, kuchyň
  • 02.04. 2022 – SDH dětský karneval (náhradní termín)
  • 09.04. 2022 – RC Serafínek – Rodičovský ples
  • 14.-15.04.2022 – Bohuslav Cink st.
  • 16.04. 2022 – P. Mačát
  • 07.05.2022 – K. Sedlák
  • 09.-11.05.2022 – Spolek důchodců
  • 28.05.2022 – J. Zapletal – sál, přísálí, kuchyň
  • 04.06.2022 – N. Foltová – přísálí
  • 18.06.2022 – M. Havlíčková
  • 25.06.2022 – paní Farkašová – sál, přísálí, kuchyň
  • 02.07.2022 – H. Šilarová
  • 09.07.2022 – N. Foltová
  • 16.07. 2022 – M. Tobiška – sál, přísálí, kuchyň
  • 23.07.2022 – I. Šlesingrová – sál, přísálí, kuchyň
  • 30.07.2022 – J. Verner – přísálí a kuchyň
  • 13.08.2022 – D. Felcman – přísálí a kuchyň
  • 27.08.2022 – T. Holeček – přísálí
  • 03.09.2022 – Jirásková Zdeňka – přísálí
  • 09.09.2022 – Myslivecký spolek Třešňovské háje – pouze kuchyň
  • 17.09.2022 – Z. Lechnýř
  • 24.09.2022 – B.Buřvalová
  • 08.10.2022 – Matin Hajzler – sál, přísálí, kuchyň
  • 20.10.2022 – Spolek důchodců – sál, přísálí, kuchyň
  • 03.11.2022 – p. Hrubešová – Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun – sál, přísálí, kuchyň
  • 05.11.2022 – Mačát Jiří
  • 12.11. 2022 – MS Třešňovské háje – hon
  • 19.11. 2022 – MS Třešňovské háje – Poslední leč
  • 26.11.2022 – Mačát Jiří
  • 03.12.2022 – Šárka Kopecká
  • 10.-11.12.2022 – Z. Lechnýř
  • 16.12.2022 – B. Cink – kuchyň
  • 17.-18.12.2022 – Z. Lechnýř

2021

  • 06.01. – 8.1. 2021 – Spolek důchodců
  • 16.01. 2021 – Ples KDU
  • 23.01. 2021 – SDH  výroční valná hromada
  • 29.01.2021 – Martin Lorenc
  • 20.02. 2021 – SDH  hasičský ples
  • 13.03. 2021 – RC Serafínek – Rodičovský ples
  • 20.03. 2021 – SDH dětský karneval
  • 03.04.2021 – J. Králová
  • 17.04. 2021 – Jaroslav Driemer
  • 07.05.2021 – Stanislava Klížová
  • 10.05. – 12.5. 2021 – Spolek důchodců
  • 29.05.2021 – Tereza Šebrlová
  • 05.06.2021 – Petr Mačát ml.
  • 12.06.2021 – Nikol Foltová
  • 26.06.2021 – Jindřich Jirásek
  • 24.07.2021 – O. Beran – přísálí
  • 31.07.2021 – S. Popelář
  • 21.08.2021 – J. Cvrčková
  • 28.08.2021 – B. Pecháčková
  • 03.09.2021 – Nikol Foltová – přísálí, sál
  • 10. – 11.09.2021 – MS Třešňovské háje – kuchyň
  • 18. 09. 2021 – Michal Tobiška
  • 02.10.2021 – p. Žáková
  • 09.10.2021 – Josef Marek – přísálí
  • 21.10.2021 – Zatloukalová (SZŠ IV. C)
  • 22.10. 2021 – Radek Klíž  – přísálí
  • 30.10. 2021 – Nikol Foltová – přísálí, sál
  • 26.11. 2021 – p. Humplík

2020

  • 08.01.-09.01. 2020 – Spolek důchodců
  • 11.01. 2020 – Ples KDU
  • 18.01. 2020 – SDH VVH
  • 24.01.2020 – Šebrle Miroslav – přísálí
  • 01.02.2020 – TJ Sokol Dolní Třešňovec
  • 08.02.2020 – Hanzlíčková Nikol
  • 15.02. 2020 – Radek Klíž
  • 22.02. 2020 – SDH hasičský ples
  • 29.02. 2020 – Hanzlíčková Nikol
  • 05.03. 2020 – Divadelní představení
  • 07.03. 2020 – Junek Zdeněk
  • 14.03. 2020 – SDH dětský karneval
  • 21.03. 2020 – RC Serafínek – Rodičovský ples
  • 28.03.2020 – p. Faltejsek – přísálí a sál
  • 25.04.2020 – Iveta Marková
  • 02.05.2020 – Hana Šebrlová
  • 11.05.-13.05. 2020 – Spolek důchodců
  • 30.05. 2020 – Ivana Šrůtková – přísálí
  • 13.06.2020 – Z. Seidlmanová
  • 27.06.2020 – L. Bílý
  • 18.07.2020 – Michal Marek
  • 29.08.2020 – Jitka Netková
  • 04.-05.09. 2020 – Radek Klíž
  • 12.09.2020- Miroslav Faltus
  • 19.-20.9.2020 – Michal Tobiška – sál i přísálí
  • 25.-26.9.2020 – Kamila Jánešová – sál i přísálí
  • 03.10.2020 – Petr Jelínek – přísálí
  • 09.-11.10.2020 – Buřval Karel
  • 17.10.2020 – Jarmila Králová
  • 07.11. 2020 – p. Havlůj
  • 14.11.2020 – MS Třešňovské háje – hon
  • 21.11.2020 – MS Třešňovské háje – Poslední leč
  • 28.11.2020 – TJ Sokol – Vánoční slavnosti
  • 05.-06.12.2020 – pan Lechnýř
  • 12.-13.12.2020 – pan Lechnýř
  • 19.12.2020 – Lenka Marková

2019

  • 09.-10. 01. 2019 Spolek důchodců
  • 19.01. 2019 Jiří Netek
  • 26.01. 2019 SDH VVH
  • 02.02. 2019 Skauti Lanškroun
  • 09. 02. 2019 Jiří Macháček – přísálí
  • 16. 02. 2019 Hana Šebrlová – přísálí
  • 23.02. 2019 SDH hasičský ples
  • 02.03. 2019 Ludmila Šebrlová
  • 09.03. 2019 Miloš Hrdina
  • 16.03. 2019 Obec HT
  • 23.03. 2019 SDH dětský karneval
  • 30.03. 2019 Petr Mačát
  • 06.04. 2019 Bohuslav Cink
  • 13.04. 2019 p. Sontáková
  • 20.04. 2019 Šebrlová Alena
  • 27.04. 2019 Šubrt David
  • 04.05. 2019 Jaroslav Kvapil
  • 10.-12.5.2019 Jan Cink
  • 13.-15. 05. 2019 Spolek důchodců
  • 18.05. 2019 Jiří Marek
  • 25.05. 2019 Miroslava Mrázková
  • 31.05.2019 – SDH Horní Třešňovec – kuchyň
  • 08.06.2019 Radovan Sedláček
  • 15.06. 2019 Marta Urbanová
  • 21.-22.6.2019 p. Benešová (sál s přísálím)
  • 29.-30.6.2019 Jaruška Sontáková
  • 06.07. 2019 Ivana Šlesingrová
  • 13.7.2019 – N. Hanzlíčková
  • 10.08. 2019 Luboš Řehoř
  • 17.08. 2019 Jarmila Beranová
  • 24.08. 2019 Luboš Calda
  • 06.09. 2019 Radek Klíž – přísálí
  • 21.09.2019 Gabriela Smoláková
  • 28.09.2019 Jitka Melezínková
  • 05.10.2019 Martina Čajnáková
  • 10.10.2019 Martin Jirásek – přísálí
  • 12.10.2019 J.A.C.TRANS
  • 19.10. 2019 Petr Jelínek – přísálí
  • 25.-26.10.2019 V. Čajnák – půjčení nádobí – ohřívače
  • 26.-27.10.2019 Mrázkovi – přísálí
  • 02.11. 2019 p. Sontáková
  • 09.11. 2019 MS Třešňovské háje – hon
  • 16.11. 2019 MS Třešňovské háje – Poslední leč
  • 23.11. 2019 SDH Slavnostní vyhlášení VCÚ 2019
  • 30.11. 2019 Milan Kopecký
  • 07.12. 2019 TJ Sokol – Vánoční slavnosti
  • 13.12. 2019 p. Lechnýř
  • 14.12. 2019 František Mačát
  • 31.12.2019 Vernerová Adéla

2018

  • 03. – 04.01. 2018 Spolek důchodců
  • 20.01. 2018 SDH VVH
  • 27.01. 2018 Skauti Lanškroun
  • 03. 02. 2018 Nikol Hanzlíčková
  • 10.02. 2018 Šilar Miroslav
  • 15.02. 2018 Spolek důchodců – Cestovatelská přednáška
  • 17.02. 2018 SDH hasičský ples
  • 24.02. 2018 JAC TRANS s.r.o.
  • 10.03. 2018 Spolek žen
  • 17.03. 2018 SDH dětský karneval
  • 24.03. 2018 Petra Langrová
  • 30.03. 2018 Lukáš Marek – přísálí
  • 07.04. 2018 Jiří Dušek
  • 21.04.2018  Vávra Miloslav
  • 28.04.2018 Šebrlová Alena
  • 11. 05. 2018 Dvořáková Drahoslava
  • 14. – 16.05. 2018 Spolek důchodců
  • 19.05. 2018 Tomáš Holeček
  • 01.06. 2018 SDH – jen kuchyň
  • 09.06.2018 Jiří Marek
  • 16. 06. 2018 Lenka Pecháčková
  • 23.06. 2018 Tomáš Holeček
  • 30.06. 2018 Michaela Dvořáková
  • 19.07. 2018 Faltejsková Věra – jen kuchyň
  • 04.08. 2018 Faltejsková Věra
  • 18. 08. 2018 Fišerová Veronika
  • 23.08. 2018 Čajnák Vladimír – nádobí
  • 14. 09. 2018 Dorazilová Jana
  • 19.09. 2018 paní Kunertová
  • 22.09. 2018 Šebrlová Hana
  • 29.09. 2018 Cinková Ilona – kuchyň
  • 05.10. 2018 Hanzlíčková Nikol
  • 13.10. 2018 paní Rollerová
  • 20.10. 2018 Nečesánková Jana
  • 27.10. 2018 Melezínek Karel
  • 03. 11. 2018 Jelínek Martin – přísálí
  • 10.11. 2018 MS Třešňovské háje
  • 17.11. 2018 MS Třešňovské háje – Poslední leč
  • 24.11. 2018 Marková Jitka
  • 01. 12. 2018  TJ Sokol – Vánoční slavnosti
  • 07.12.2018 p. Lechnýř
  • 14.12.2018 p. Lechnýř
  • 27.12.2018 Jan Carda

2017

  • 04. – 05. 01. 2017 Spolek důchodců
  • 06. 01. 2017 David Weinhauer
  • 14. 01. 2017 Lukáš Marek
  • 21. 01. 2017 Dušánek
  • 28. 01. 2017 SDH VVH
  • 04. 02. 2017 Mária Dušková
  • 25. 02. 2017 SDH hasičský ples
  • 04. 03.2017 Tomáš Holeček
  • 11. 03. 2017 Spolek žen
  • 18. 03. 2017 SDH dětský karneval
  • 25.03. 2017 Nikol Hanzlíčková
  • 01.04. 2017 Klimsza
  • 22. 04. 2017 Pelclová Vlasta
  • 29. 04. 2017 Ludmila Jirásková
  • 06. 05. 2017 Stanislava Feniková
  • 15. – 17.05. 2017 Spolek důchodců, Májové setkání
  • 27. 05. 2017 Magdalena Havlíčková
  • 03. 06. 2017 Votavová
  • 10. 06. 2017 Felcmanová
  • 16. 06. 2017 SDH – jen kuchyň
  • 24. 06. 2017 Ladislav Bis
  • 30. 06. 2017 Jana Sedláčková – přísálí
  • 01.07. 2017 Lubomír Cink – chlazení
  • 08.07. 2017 Miroslav Mačát
  • 12. 08. 2017 Markéta Pluhařová – jen kuchyň
  • 18. 08. 2017 Tereza Burešová
  • 26.08. 2017 Kateřina Pecháčková
  • 02. 09. 2017 Markéta Pluhařová
  • 09. 09. 2017 Dana Faltejsková – jen přísálí
  • 16. 09. 2017 Dorazil Aleš – jen kuchyň
  • 23.09. 2017 Jan Borovský
  • 30. 09. 2017 Milan Mačát
  • 07. 10. 2017 Nikol Hanzlíčková
  • 28. 10. 2017 Jiří Mačát – přísálí
  • 04. 11. 2017 Marta Donátová
  • 11. 11. 2017 Miroslav Faltus
  • 18. 11. 2017 MS Třešňovské háje – Poslední leč
  • 25. 11. 2017 Martina Čajnáková
  • 02. 12. 2017 TJ Sokol Vánoční slavnosti – živý betlém
  • 09. 12. 2017 Faltejsková – přísálí
  • 15. 12.2017 GMS splnění – přísálí
  • 16. 12. 2017 Lechnýř – přísálí
  • 17. 12. 2017 Jarmila Králová – přísálí
  • 29.12. 2017 JAC TRANS s.r.o.
  • 31. 12. 2017 Karel Melezínek – veřejný Silvestr prodej místenek na tel. 604890187

2016

  • 07.01.2016 Klub důchodců
  • 16.01.2016 Jaroslav Verner
  • 30.01.2016 SDH VVH
  • 20.02.2016 SDH hasičský ples
  • 27.02.2016 Jaroslav Šebrle
  • 12.03.2016 Klub žen
  • 19.03.2016 SDH dětský karneval
  • 25.03.2016 Lukáš Marek
  • 08.04.2016 Markéta Pluhařová
  • 23.04.2016 Pavel Šnýdr
  • 09.05. – 11.05.2016 Klub důchodců, Májové setkání
  • 21.05.2016 Miroslav Šperlich
  • 28.05.2016 Růžena Horáčková
  • 03.06.2016 SDH – kuchyně
  • 18.06.2016 Jan Carda
  • 25.06.2016 Pavel Šnýdr
  • 09.07.2016 Marie Fišerová – přísálí
  • 30.07.2016 Martin Marek
  • 06.08.2016 Jan Blažek
  • 13.08.2016 Jan Blažek
  • 20.08.2016 Macháčková
  • 27.08.2016 Kristýna Králová
  • 17.09.2016 Stanislava Klížová
  • 24.09.2016 Jan Vávra
  • 01.10.2016 Radek Klíž
  • 08.10.2016 Jana Nečesánková
  • 16.10.2016 Jiří Mrština
  • 22.10.2016 Jana Dorazilová
  • 28.10.2016 Miroslava Šilarová
  • 12.11.2016 Věra Junková
  • 19.11.2016 MS Poslední leč
  • 26.11.2016 TJ Sokol – Vánoční slavnosti
  • 03.12.2016 Vlasta Jelínková
  • 09.12.2016 GMS – ukončení roku
  • 25.12.2016 Miroslav Faltus
  • 28.12.2016 JAC TRANS s.r.o.
  • 31.12.2016 Karel Melezínek

2015

  • 08.01.2015 Klub důchodců přísálí a kuchyň
  • 17.01.2015 SDH výroční valná hromada
  • 30.01.2015 VO TJ Lanškroun volejbalový ples
  • 07.02.2015 MS Třešňovské háje – přísálí a kuchyň
  • 14.02.2015 Jaromír Martinec
  • 20.02.2015 SDH hasičský ples
  • 07.03.2015 Klub žen
  • 21.03.2015 SDH dětský karneval
  • 09.05.2015 Marková Lenka
  • 15.05.2015 Musil Stanislav
  • 23.05.2015 Motl Lubomír a Jitka Česká Třebová
  • 30.05.2015 Langrová Lucie
  • 06.06.2015 Miroslava Mrázková
  • 13.06.2015 MS Třešňovské háje – kuchyň
  • 20.06.2015 Martina Jirásková
  • 27.06.2015 Berky
  • 11.07.2015 Sontáková Jaruška
  • 01.08.2015 Dušek Jiří
  • 08.08.2015 Dušek Jiří
  • 15.08.2015 Jelínková Vlasta
  • 28.08.2015 Výtisková
  • 05.09.2015 Seidlmanová Zdeňka
  • 12.09.2015 Šárka Kopecká
  • 19.09.2015 Krhutova
  • 26.09.2015 Jan Borovský
  • 02.10.2015 Martina Knotková
  • 03.10.2015 Libor Kuttich
  • 10.10.2015 Kateřina Pulkrábková
  • 17.10.2015 Jana Dorazilová
  • 24.10.2015 Milan Langr
  • 31.10.2015 Kunertová
  • 06.11.2015 Petr Jelínek
  • 13.11.2015 Tomáš Rouha
  • 21.11.2015 MS Poslední leč
  • 28.11.2015 Šnýdrová
  • 18.12.2015 Petr Jelínek
  • 31.12.2015 Petr Mačát ml.

2014

  • 03.01.2014 Klub důchodců
  • 11.01.2014 Opravy
  • 18.01.2014 SDH Výroční schůze
  • 25.01.2014 Junková Petra
  • 22.02.2014 SDH Hasičský ples
  • 28.02.2014 Volejbalový ples LA
  • 01.03.2014 Tučková Pavla
  • 08.03.2014 Ples Klubu žen
  • 15.03.2014 Hajzler
  • 22.03.2014 SDH Dětský karneval
  • 29.-30.03.2014 obec HT JN
  • 06.04.2014 divadlo ve středu
  • 04.04.2014 Faltejsková
  • 12.04.2014 Mrázková Miroslava
  • 18.04.2014 Bílý Libor
  • 26.04.2014 Petr Jelínek
  • 03.05.2014 Beranová Jarmila
  • 10.05.2014 Melezínek Karel st.
  • 13.05.2014 Májové setkání Klub důchodců
  • 24.05.2014 Pešková Marie
  • 31.05.2014 Klížová Stanislava
  • červen 2014 opravy
  • červenec 2014 opravy
  • 02.08.2014 opravy
  • 09.08.2014 Blažková Petra
  • 23.08.2014 Blažková Petra
  • 13.09.2014 Šlesingrová Ivana
  • 19.09.2014 Sontáková Jaruška
  • 27.09.2014 Holečková Petra
  • 04.10.2014 Šebrle Jaroslav
  • 11.10.2014 Hurych Josef
  • 17.a 18.10.2014 Melezínek Jakub
  • 08.11.2014 Sontáková Jaruška
  • 15.11.2014 MS poslední leč
  • 22.11.2014 Jiří Roubal
  • 28.-30.11.2014 VÁNOČNÍ TRHY a ŽIVÝ BETLÉM
  • 26. 12. 2014 MS Třešňovské háje – přísálí a kuchyň
  • 27.12.2014 Dorazil Aleš
  • 31.12.2014 Mačát Petr ml. – přísálí

2013

  • 05.01.2013 Sontáková Jaruška
  • 19.01.2013 Ples Klubu žen
  • 26.01.2013 TJ Sokol turnaj ve stolním tenise a šachu
  • 01.02.2013 Volejbalový ples Marek Jiří
  • 15.02.2013 SDH hasičský ples
  • 22.02.2013 Horáková Hana /Zdeněk/
  • 09.03.2013 MS výroční schůze
  • 15.03.2013 Marek Jiří ml.
  • 16.03.2013 Cinková, Holečková
  • 23.03.2013 SDH Dětský karneval
  • 06.04.2013 Mačátová Dana
  • 13.04.2013 Jelínek Petr
  • 20.04.2013 Carda Jan
  • 26.-28.4.2013 Langr Milan
  • 04.05.2013 Mikeladzová Lanškroun
  • 14.05.2013 Klub důchodců Májové
  • 18.05.2013 Klížová Stanislava
  • 07.06.2013 ZŠ a MŠ Horní Třešňovec
  • 15.6.2013  Dušková Marcela
  • 29.06.2013 MS kuchyň táborák
  • 19.-21.07.2013 Marek Martin
  • 10.08.2013 Marková Božena
  • 18.08.2013 Jitka Kočí zapůjčení chlazení
  • 31.08.2013 Verner Jaroslav kuchyně
  • 21.09.2013 Bureš Vítěslav
  • 28.09.2013 Bednář Petr
  • 12.10.2013 Jelínková Vlasta
  • 19.10.2013 Jan Carda
  • 26.10.2013 Vokálová Alena
  • 01.11.2013 Mrština Jiří
  • 09.11.2013 TJ Sokol Dolní Třešňovec Ježek Miroslav
  • 16.11.2013 MS poslední leč
  • 23.11.2013 Vernerová Adéla
  • 07.12.2013 Borovský Tomáš přísálí, kuchyň
  • 13.12.2013 Fortel 602702287
  • 27.12.2013 Kolderová Romana
  • 31.12.2013 Marková Lenka

2012

  • 14.01.2012 SDH Výroční schůze
  • 28.01.2012 Ples Klubu žen
  • 11.02.2012 Ples SDH
  • 03.03.2012 Jelínek Miroslav
  • 10.03.2012 Horáčková Růžena
  • 17.03.2012 Marková Radka
  • 24.03.2012 Dětský karneval
  • 26-27.3.2012 Pozemkový úřad
  • 31.03.2012  Jelínková
  • 21.04.2012 Mačátová Marie
  • 12.05.2012 Martinek Miloš /Vychodilová/
  • 15.05.2012 Klub důchodců májové setkání
  • 19.05.2012 Sedláčková Jana
  • 26.05.2012 Klimešová Jana
  • 09.06.2012 Dorazilová Jana koláče
  • 23.06.2012 Dorazilová Jana
  • 30.06.2012 Myslivecké sdružení  kuchyň
  • 07.07.2012 Marek Martin
  • 11.08.2012 Doleček
  • 18.08.2012 Čermák Václav
  • 25.08.2012 Pecháček Jiří ml.
  • 01.09.2012 Beran Vladimír Lidická 357
  • 16.09.2012 Jelínková Vlasta
  • 29.09.2012 Kunert Miroslav
  • 06.10.2012  Motlová Hana Žichlínek
  • 12.10.2012 Cestopis Prouza
  • 27.10.2012 Sedláček Jan
  • 03.11.2012  Šebrle Jaroslav
  • 10.11.2012  Mačátová Marie
  • 17.11.2012 Poslední leč
  • 01.12.2012 Kovaříková Petra/Marek J/
  • 08.12.2012 Mačát Jiří
  • 14.12.2012 Fortel 602702287
  • 27.12.2012 Ficner Vítěslav  /pohřeb/
  • 28.12.2012 Klub důchodců ukončení roku
  • 31.12.2012 Šebrle Radek

2011

  • 15.01.2011 Výroční schůze SDH
  • 22.01.2011 Šponar
  • 29.01.2011 Ples Klub žen
  • 19.02.2011 Hasičský ples SDH
  • 12.03.2011 Hasiči karneval
  • 19.03.2011 Petr Mačát ml.
  • 09.04.2011 Sedláček Jan
  • 16.04.2011 Jelínek Petr
  • 10.05.2011 Klub důchodců – májové setkání
  • 14.05.2011 Jelínková osl.
  • 21.05.2011 Šolc Petr
  • 25.05.2011 Faltýsková kuchyně /čtvrtek/
  • 28.05.2011 Plašil Roman
  • 04.06.2011 Cinková Bohuslava
  • 11.06.2011 Kovářova Bětka
  • 18.06.2011 Jelínek Lukáš
  • 25.06.2011 Knotková koláče
  • 02.07.2011 Myslivci /kuchyň/
  • 09.07.2011 Knotková /svatba/
  • 06.08.2011  Jitka Marková
  • 20.08.2011 Pavel Štěpánek
  • 23.09.2011 Ilmanová
  • 22.10.2011  Pavel Cibula
  • 19.11.2011 Poslední leč myslivci
  • 26.11.2011 Jelínková Vlasta
  • 03.12.2011 TJ Sokol
  • 09.12.2011 Policie ČR
  • 28.12.2011 Klub důchodců
  • 29.12.2011 Dvořáková Drahoslava

2010

  • 16.01.2010 Výroční schůze SDH
  • 23.01.2010 Ples Klub žen
  • 20.02.2010 Hasičský ples SDH
  • 06.03.2010 Šilarová Jaroslava
  • 13.03.2010 Marková Míla
  • 20.03.2010 Dětský karneval SDH
  • 27.03.2010 Jelínek Petr
  • 17.04.2010 (sobota) – Country večer Sokol
  • 11.05.2010 (úterý) klub důchodců
  • 12.06.2010 Jelínková Vlasta
  • 19.06.2010 Seidlmanová Zdeňka
  • 26.06.2010 Myslivci kuchyň
  • 01.07.- 31.7. Výměna oken
  • 17.07.2010 Plašilová Marie
  • 07.08.2010 Dorazilová Jana
  • 21.08.2010 Dorazilová Jana
  • 11.09.2010 Sontáková Jaruška
  • 25.09.2010 Faltus Miroslav
  • 02.10.2010 Jelínková Vlasta
  • 23.10. 2010 Jelínková Josefa
  • 30.10.2010 Dvořák Jiří
  • 20.11.2010 Poslední leč
  • 17.12.2010 Andrle techno
  • 28.12.2010 Klub důchodců výročka
  • 31.12.2010 Silvestr

2009

  • 31.1.2009 Hasiči Horní Třešňovec schůze
  • 14.2.2009 Dorazilová Jana
  • 21.2.2009 Ples Hasiči
  • 28.2.2009 Kunertová
  • 07.3.2009 Ples Klub žen
  • 14.3.2009 Šponarová
  • 21.3.2009 Klíž Radek
  • 28.3.2009 TJ Sokol Country večer
  • 04.4.2009 Dětský karneval – Hasiči
  • 18.4.2009 Melezínková Lidmila
  • 25.4.2009 Faltýsková Jindřiška
  • 02.5.2009 Bednář Lanškroun
  • 08.5.2009 Küršnerová Dana
  • 09.5.2009 Marek Jiří
  • 11.6.2009 Jelínková Vlasta koláče
  • 13.6.2009 Myslivci kuchyně
  • 22.8.2009 Jelínková Vlasta
  • 05.9.2009 Sontáková Jaruška
  • 03.10.2009 Mačát Milan
  • 17.10.2009 Marek Jan
  • 24.10.2009 Jitka Melezínková
  • 31.10.2009 Junek Zdeněk
  • 14.11.2009 Mrázková Jindřiška
  • 21.11.2009 Poslední leč
Back to top

Skip to content