Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Hasičský ples 2019

Je těžké psát dokola články o akcích, které se opakují šablonovitě každý rok. Na druhou stranu je ale vždy příjemné se pochlubit, když jde o akce úspěšné. Mezi takové patří i Hasičský ples.

Není to sice „Ples v Opeře“, ale i tak se stal nepostradatelnou součástí zdejší společenské sezóny. I letos se sál s přísálím zaplnili velmi rychle a kdo dorazil na poslední chvíli, už těžko hledal volnou židli. Přesto se ale další návštěvníci trousili ještě v průběhu večera a ples si nakonec nenechalo ujít přes 180 lidí. Tančilo se, jedlo a pilo… Hudební doprovod zajistila už prakticky domácí kapela Letrando a večerní program zpestřilo vystoupení Pole dance. O půlnoci se rozlosovala bohatá tombola, ve které bylo přes 60 cen a zábava pokračovala ještě dlouho poté. Kapela nakonec sbalila své nástroje až ve 3 hodiny ráno.

Děkujeme tímto za podporu všem sponzorům, dobrovolníkům u obsluhy a především všem návštěvníkům, kteří jsou tím pravým důkazem, že náš ples se dlouhodobě těší velké oblibě nejen ve Třešňovci, ale i blízkém okolí. Nám nezbývá než doufat, že to tak zůstane i nadále…

 

FOTOGALERIE ZDE

Back to top

Skip to content