Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Hasičský ples trhal rekordy!

Jak už jsem zmiňovala několikrát, hasičský ples patří k nejoblíbenějším akcím našeho sboru a nikdo si neumí představit, že by tato společenská událost v kalendáři chyběla. Rozhodně jsme ale nečekali, že by právě letošní ročník měl být v něčem jiný, než ty předchozí…
Ples se konal v sobotu 20. února na obvyklém místě – v sále místního Kulturního domu. Příprava proběhla už během sobotního dopoledne. Patřičně jsme vyzdobili sál, rozdělili ceny do tomboly a navozili zásoby občerstvení. Když nastal večer, první hosté se začali na sále objevovat již velmi brzo, přestože oficiální začátek akce byl až od 20hod. Volné stoly se tak bleskově zaplnily a lístky do tomboly byly do necelé hodiny od začátku plesu vyprodány. Není se ale čemu divit, protože letošní návštěvnost trhala rekordy – cestu na náš ples vážilo neuvěřitelných 186 účastníků! Pro porovnání uvedu, že předchozí úspěšné ročníky se pohybovaly v návštěvnosti kolem 150 osob. Vzniklou situaci jsme dokonce museli řešit improvizovanými místy k sezení pro navýšení kapacity přísálí. K tanci nám už několikátým rokem vyhrávala kapela Letrando a soudě dle zaplněnosti parketu, jednalo se nepochybně o správnou volbu. Hudební přestávky bylo možné vyplnit „výletem“ do kapkárny nebo pauzou na chutnou večeři, kterou se mimochodem podařilo také vyprodat do poslední porce.
V euforii z tak velké návštěvnosti lze o letošním plese mluvit pouze v superlativech. Akce byla velice úspěšná a my doufáme, že se v tomto stylu ponese i v nadcházejících letech. Aby se tak ale stalo, je důležité poděkovat vám všem, kdo jste na náš ples dorazili. Nevím, jestli za to snad může motto uvedené na pozvánkách „Přijďte na náš ples, my přijdeme na váš požár“, ale vaše přízeň nás těší a doufáme, že se ve stejném počtu uvidíme zase za rok!

Fotogalerii z plesu naleznete v odkazu ZDE

Back to top

Skip to content