Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kouzelný muzikál Popelka

Vsobotu 8.října 2011 se náš klub vydal vlakem do Pardubic na kouzelný muzikál Popelka. Cesta vlakem byla příjemná.  Zakoupily jsme si společnou jízdenku a krátce před obědem jsme byly na místě.  Procházkou jsme se vydaly k místu ČEZ ARENY. Cestou jsme se zastavily na oběd po skupinkách. Bylo nás dvacet a času nebylo nazbyt. Krátce o půl druhé jsme již všichni v aréně.

Popelka je tvůrci připravována jako pohádkový romantický příběh. Dominantou je variabilní scéna , která nese veškeré prvky pohádkové fantazie, překrásné dobové kostýmy, společně s nádhernou hudbou,  fascinující filmovou projekcí a kouzelnými efekty. Popelku zpívá  a mluví Lucie Bílá a bruslí Jelena Janovič, prince mluví a zpívá Ondřej Ruml a bruslí Konstantin Gavrin. Muzikál je plný hvězdného obsazení. Macecha – Hana Křížková, otec – Rudolf Kubík, dcera Nora – Sabina Laurinová, král – Vlastimil Harapes, královna –  Dana Morávková, komoří – Martin Dejdar a jiní.

Z pohádky se ale musíme přenést  zase do reality.  Celkem svižným krokem jdeme zpět k vlaku.  Spojení máme perfektní a tak v 19. 30 hod. přijíždíme do Lanškrouna.  Zde jsou již v řadě připravena auta, která nás odvezou domů. Ještě dlouho v nás dříme nezapomenutelný zážitek  z  kulturního programu.

přijíždíme do Lanškrouna.  Zde jsou již v řadě připravena auta, která nás odvezou domů. Ještě dlouho v nás dříme nezapomenutelný zážitek  z kulturního programu.

Back to top

Skip to content