Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Okrsková soutěž 2014

V sobotu 17.května jsme vyrazili poměřit síly s ostatními sbory z našeho okrsku. Soutěž se konala v Lanškrouně a kromě nás se ji zúčastnila družstva z Dolního Třešňovce, Albrechtic, Lanškrouna a Rudoltic. Z ženských týmů dorazila pouze děvčata z Dolního Třešňovce, protože našim holkám se opět nepodařilo sestavit kompletní družstvo.

Soutěž se jako obvykle skládala ze dvou disciplín – běh jednotlivců na 100m překážek a požární útok družstev. Za jednotlivce nás reprezentovali Petr Jirásek a Vojta a Vláďa Čajnákovi a Petr Mačát. Petr Jirásek se svým časem 21,15 nakonec obsadil 2. místo a Vojta Čajnák s časem 21,19 skončil těsně za ním na 3.místě.

Požární útok družstev obsahoval dvě kategorie – Muži I. a Muži II.(veteráni). Díky dosaženým časům jsme v obou kategoriích s přehledem obsadili 1. místo. Jakožto vítězové jsme se ale vzdali možnosti zúčastnit se okresního kola soutěže v Mladkově. Místo nás ale projevili zájem Albrechtice, kterým budeme 14.června držet palce.

Tato soutěž pro nás ale byla i užitečným druhem tréninku, protože jsme měli možnost osvěžit si techniku a protáhnout svaly po zimním lenošení ještě před hlavním zahájením sportovní sezóny. Hornotřešňovský pohár se rychle blíží a snem každého týmu je dosáhnout na nejvyšší příčku právě na domácí dráze. Bohužel snění nám k tomuto cíli nepomůže, takže nezbývá než zaměřit se na poctivý trénink, protože konkurence je opravdu silná.

Fotogalerie ZDE

Back to top

Skip to content