Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Plán hasičského výletu 2012

SDH Horní Třešňovec pořádá pro své členy a širokou veřejnost tradiční výlet.A kam že se to letos vypravíme? Na Sever – a to je i letošní pracovní název.
Ráno 16.6.2012 v 5:00 vyrazíme autobusem ze zastávek směr Harrachov. Zde navštívíme rodinnou sklárnu, prohlédneme si ruční výrobu skla a teplo z pecí zchladíme pivem z místního minipivovaru. Poté se přesuneme do harrachovkého Skiareálu kde bude následovat individuální prohlídka areálu a skokanských můstků s možností oběda. Hned po poledni vyrazíme do Jilemnice. Zde projdeme Zvědavou uličku plnou roubených domků až ke Krkonošskému muzeu, kde si prohlédneme aktuální expozice. Poté na cca 17hod přejedeme do Nové Paky do Auto-moto muzea, kde shlédneme soukromou sbírku veteránů z let 1870-2005. Poslední zastávkou našeho výletu bude restaurace Beseda v Častolovicích, kde bude kolem 20hod připraveno posezení s chutnou večeří.

Na výlet se lze nahlásit v kovárně u Petra Mačáta. Cena pro členy sboru 300,-Kč, pro ostatní 350,- Kč. Do 10.6. mají v rezervaci přednost členové SDH, poté je rezervace otevřena pro všechny.

Více info o tom co uvidíme:
http://www.sklarnaharrachov.cz/sklarna.php
http://www.harrachov-info.cz/cz/ski-areal-harrachov/zima/skokanske-mustky-harrachov/
http://www.mestojilemnice.cz/cz/jilemnice/o-meste/fotogalerie/zvedava-ulicka/
http://kmjilemnice.cz/index.html
http://www.automotomuseum.eu/

Back to top

Skip to content