Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ukončení roku v Kulturním domě

     Jako každý rok, tak i tentokrát jsme se sešli 28. prosince v Kulturním domě na  ukončení roku. Sešlo se nás i s hosty 49. Po zahájení a uvítání hostů a také dobrém obědě, který pro nás kuchařky připravily jsme si vyslechli souhrn akcí, které byly v letošním roce.Ve zprávě, kterou přednesla jednatelka klubu  paní Alena Martinková jsme byli seznámeni s tím, co jsme prožívali od začátku až do konce roku. Rok to byl bohatý na zážitky, ať už to byly výlety, táboráky, přednášky, sázení stromků nebo jiné aktivity.

     Členů Klubu důchodců máme ke konci roku 64, ale ne všichni se mohou s námi scházet, ať už ze zdravotních nebo jiných důvodů. Ve zdravicích jsme byli pochváleni za naši činnost. Vážíme si toho a podle svých sil a možností budeme tak dál pokračovat. Po schůzi následovala volná zábava, která byla doplněna písničkami s doprovodem harmoniky. Hrál nám Karel  Melezinek a na foukací harmoniku Josef  Švestka. Rádi jsme si zazpívali, obzvlášť, když na harmoniku zahrála a zazpívala Bohuška Cinková.

     Do nového roku, který nám přinese určitě hodně změn přeji nám všem hodně štěstí, lásky a zdraví, které všichni potřebujeme bez rozdílu věku.  Za Klub důchodců Miloslava Marková

Back to top

Skip to content