Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ukončení sezóny 2014

Sezóna 2014 je zdárně za námi a tak nyní nastal čas ji vhodně zakončit. Jako každý rok jsme proto při této příležitosti pozvali všechny členy sboru na sobotu 25.října ke společnému posezení v hasičárně.
Na návštěníky čekalo pohoštění v podobě kuřecích plátků,uzeného nebo klobás a zdravou stravu jsme se pokusili aspoň částečně dohnat grilovanými fazolkami. Zase jsme tak trochu obměnili menu z předchozích let, kdy jsme ochutnali např. grilovanou krůtu, prasátko nebo gyros. Na zapití nechybělo točené pivečko a kapičky za rozumné ceny.
Bohužel, i když každoročně zveme na toto společné zakončení všechny členy sboru, dle účasti oproti předchozím letem je znát, že zájem o tuto událost pomalu klesá. Pravidelnými návštěvníky se tak stávají pouze „stálice“ z řad zasloužilých členů a naopak současná soutěžní družstva se kompletně nesejdou ani na takovéto akci, kde by všechny starosti z uběhlé sezóny mohli konečně hodit za hlavu a strávit příjemný neformální večer se svými sousedy.
Nicméně i tak se všichni kteří dorazili, dobře pobavili. V pozdnějších hodinách dokonce došlo i na kytary a zbývající osazenstvo hasičárny si za libých tónů strun od srdce zapělo české lidovky.

Pár fotek z této akce najdete ZDE

Back to top

Skip to content