Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Vánoční slavnosti – 2.12.2017

Den před první adventní nedělí jsme uspořádali v našem kulturním domě  VÁNOČNÍ SLAVNOSTI, abychom navodili atmosféru radostného očekávání příchodu vánočních svátků, dobu rozjímání a dobročinnosti. Celá akce byla nadační. Výdělek bude použit na Dětský den.

V jednu hodinu po obědě byla zahájena prodejní výstava výrobků místní školy a převážně obyvatel z HT. Zároveň probíhaly dílny pro děti, které organizovalo rodinné centrum Serafínek.

Nesměly chybět ani ovce v ohradě.

V kuchyni se chystala kuřecí stehna, langoše, párek v rohlíku a klobásy. Tradičně se vařil punč a k němu upekla cukroví  Jitka Marková, Marie Zdvořilá, Pavlína Šilarová, Lenka Marková, Jitka Netková, Milena Junková, Alena Žabková, Lenka Vernerová, Martina Jirásková, Lucie Hluchá, Dana Mačátová a Jana Motlová. Moc děkujeme.
Odpoledne  o půl páté začal vlastní program, který zahájily děti z naší školy souborem vánočních písní a koled pod vedením paní učitelky Jarušky Havlíčkové.

Pak následoval koncert Lanškrounského ženského pěveckého sboru pod vedením Jarmily Uhlířové.
Po malé přestávce začal  ŽIVÝ BETLÉM. Působivé bylo hlavně osvětlení a ozvučení, které  zajistili profesionálové – Míra Seman a Pavel Cibula. No a obsazení? Jako vždy – amatérští herci z Třešňovce. Věříme, že si to všichni moc užili a dostavila se ta správná vánoční nálada.

Back to top

Skip to content