Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Výroční valná hromada SDH

Letošní výročka se oproti předchozím letům pyšnila vysokou účastí členů sboru. Hlavním důvodem byly volby do nového hasičského výboru. Volby byly také prvním bodem na programu, hned po úvodním přivítání. Z 20 kandidátů se vybíralo 13 členů výboru tajným hlasováním. A tak, zatímco probíhalo sčítání hlasů, vyslechli jsme si zprávu z činnosti sboru, kterou po několika letech přednesl osobně sám kronikář Václav Melezínek. Od Lenky Žabkové jsme se dozvěděli informace o stavu hospodaření našeho sboru. Hanka Šebrlová nás seznámila s plánem práce pro nadcházející rok a následovala poměrně rychlá organizace blížícího se plesu. Ani v letošním roce se nezapomnělo také na předání ocenění zasloužilým členům, které si převzali:

Za věrnost 20let – Lucie Langrová

Za věrnost 30let – Petr Jelínek, Marie Macháčková

Za věrnost 50let – Jiří Marek, Milan Mačát

Medaile sv.Floriána – Zdeněk Horák, Radomír Šebrle, Petr Mačát st., Jiří Mačát, Petr Jelínek

Čestné uznání KSH ČMS – Lubomír Cink, Jiří Dvořák ml., Zdeněk Kunc, Drahoslava Dvořáková, Milena   Junková, Alena Šebrlová, Lidmila Šebrlová

Čestné uznání SH ČMS – Jiří Dvořák st., Jaroslav Šebrle st., Milan Mačát, Zdenek Junek

Čestné uznání sboru – Jiří Netek, Jitka Netková, Markéta Jelínková, Lucie Mačátová

Na závěr jsme vyslechli zdravice našich hostů – starosty obce Jana Duška, starosty OSH Jana Růžičky, hasičů z Nepomuk, Horní Čermné a Dolního Třešňovce a dále také zástupců místních sdružení Třešňovské háje, TJ Sokol, Klubu žen, Klubu důchodců a Serafínku. Poté již došlo na vyhlášení výsledků voleb do nového výboru SDH:

 1. Mačát Petr ml.
 2. Miroslav Šebrle
 3. Petr Jirásek
 4. Petr Jelínek
 5. Hana Šebrlová
 6. Lenka Žabková
 7. Petr Mačát st.
 8. Václav Melezínek
 9. Karel Melezínek ml.
 10. Lucie Mačátová
 11. Jan Dušek
 12. Vladimír Čajnák
 13. Vojtěch Čajnák

Zatímco sestava nového výboru vypracovávala návrh rozdělení funkcí, který musel být ještě téhož večera společně odhlasován, podával se výborný guláš, který nám opět připravila Jarča Vávrová.

Přes technické problémy jsme se nakonec dočkali i prezentace fotoklipu z činnosti sboru a videí sportovních týmů, jež vznikly k příležitosti podzimního Slavnostního vyhlášení VCÚ.

A na závěr dostala prostor volná zábava

Několik fotek na odkazu kliknutím ZDE

 

Back to top

Skip to content