Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zlatý erb 2011 – 1. místo v Pardubickém kraji

Webové stránky naší obce Horní Třešňovec zvítězili v krajském kole soutěže Zlatý erb.

1. místo v kategorii nejlepší webové stránky obce Pardubického kraje.

Dnes se v sále Zastupitelstva Pardubického kraje konalo slavnostní vyhlášení již sedmého ročníku Krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky.

V kategorii webových stránek obcí zvítězil Horní Třesňovec před obcí Krouna a Opatovice nad Labem.

V kategorii webových stránek měst se Město Lanškroun se svými stránkami společně s  městem Vysoké Mýto podělilo o druhé až třetí místo. Nejlepší webové stránky v  Pardubickém kraji má město Holice.  Za elektronickou službu Náměty a připomínky získalo naše město také druhé místo před vítězným Vysokým Mýtem. Na třetím místě se umístilo město Holice.

Vítězové jednotlivých kategorií budou reprezentovat Pardubický kraj v celostátním kole Zlatého erbu. Vyhlášení výsledků celostátního kola proběhne  dne 04.04.2011 v Hradci Králové v průběhu konference ISSS.

Fotografie ze slavnostního vyhlášení a výsledky hodnocení můžete nalézt na stránkách Zatého erbu na adrese http://zlatyerb.obce.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=200005&id=1107.

Napsali o nás v také v Orlickém deníku a MF dnes.

Back to top

Skip to content