Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Hasičský ples 2011

„O MOC SI PRISEL, ZE SI S NAMI NEBYL“  tento citát ze známé komedie S tebou mě baví svět by mohli použít návštěvníci Hasičského bálu, který proběhl v sobotu 19.února v místním Kulturním domě. Po nízké návštěvě Babského bálu jsme měli obavy, jestli se také my nebudeme potýkat s nedostatkem lidí z naší obce a okolí. Ty se však rozptýlily už po 18 hodině, kdy byly zadány všechny stoly na sále a tak kdo si chtěl sednout, musel se už spokojit s místy v přísálí. Nakonec bylo prodáno 145 vstupenek, což nás těší a zároveň utvrzuje v tom, že se naše plesy líbí. K tanci opět vyhrávala kapela F-band, která nejvytrvalejší tanečníky bavila až do půl páté.

Zábava byla prostě výborná a snad k ní přispěla také bohatá tombola, za kterou bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří nám přispěli. Příští akcí kterou budete moci navštívit bude Dětský karneval, který pro naše nejmenší pořádáme v sobotu 12. března, opět ve spolupráci s místní Základní a mateřskou školou.

Bohužel si na stejný termín přesunul svou výroční schůzi také místní TJ Sokol a tak budeme věřit, že to příliš neovlivní účast. Je to v krátké době již jejich druhá akce, která se kryje s akcí jiné složky a bohužel ne poslední a tak je to určitě důvod k zamyšlení. Myslím si, že v naší obci není tolik složek a akcí, aby se tyto mezi sebou nemohli domluvit a vzájemně si „nelezli do zelí“. Je smutné, když si mezi sebou přetahujeme lidi a to především u akcí, které jsou pravidelné a jejich termíny jsou známé takřka rok dopředu. Vniveč tak totiž přichází práce spousty lidí, kteří se na jejích přípravách podílejí.

Petr Jirásek

Fotky z plesu si můžete prohlédnout na: http://hasiciht.rajce.idnes.cz/2011_-_Hasicsky_ples/

Back to top

Skip to content