Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

SDH Horní Třešňovec – Recyklujte s hasiči

Sbor dobrovolných hasičů Horní Třešňovec se zapojil do projektu s firmou Elektrowin s názvem „Recyklujte s hasiči“. Cílem tohoto projektu je zapojit se do sběrné akce, za sesbírané elektrospotřebiče získat finanční odměnu a následně i ušetřit obci náklady za svoz velkoobjemových odpadů, kde tyto spotřebiče končily.

Vyzýváme proto všechny občany, kteří by měli chuť zapojit se s námi do tohoto projektu a mají doma starý, nefunkční spotřebič, kterého se chtějí zbavit, ať zavolají panu K. Melezínkovi nebo panu B. Cinkovi ml., kteří se o starý spotřebič postarají. Sběr se týká malých i velkých domácích spotřebičů – „všeho“, co lze zapojit do elektrické zásuvky, nebo funguje na baterie. Shromažďujeme ledničky, mrazničky, rádia, pračky, sušičky, myčky, sporáky, trouby, vrtačky, el. pily, el. sekačky, mikrovlnné trouby, vysavače, mixéry, žehličky, fény, televize, monitory, PC a všechnu další elektroniku …..

Podmínkou převzetí je odevzdání kompletního spotřebiče!!!

Kdy se elektrospotřebiče vybírají?
Kdykoliv. Pokud máte doma starý spotřebič a chcete ho darovat hasičům, stačí zavolat panu K. Melezínkovi (tel.: 604 890 187) nebo B. Cinkovi ml. (tel.: 736 615 531) a dohodnete si další postup, případně si spotřebič u Vás vyzvednou.

Které věci nejsou předmětem sběru?
Do zpětného odběru nepatří: žárovky, zářivky, výbojky a úsporky, cartridge, tonery.

Back to top

Skip to content