Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

VCÚ 2011 – LANŠKROUN

V sobotu 3.září proběhl takřka na domácí trati – v Lanškrouně už 11.závod letošní Velké ceny. Opět se běhalo na 3B a průstřikové terče, tentokrát ale s Černovírskou časomírou. V Lanškrouně se nám v posledních letech poměrně daří, takže jsme doufali, že i letos si odsud nějaké body odvezeme. Mužské družstvo šlo na start jako šesté v pořadí a zaběhlo velice průměrný čas 19,09 s. Ten se však po zaváhání některých favoritů ukázal být celkem solidním a 6 bodů za celkové 9.místo se bude určitě hodit. Navíc nám toto umístění pomohlo i v posunu v tabulce VCÚ na celkové 8.místo, dva závody před koncem.

Také ženské družstvo se do Lanškrouna přijelo poprat o co nejlepší umístění a čas 18,90 s byl velice nadějným a v letošní sezóně také celkem vydařeným. Bohužel se vedlo také soupeřkám, které naše holky porážely o desetinky vteřiny. A tak z toho nakonec bylo až 6.místo.

V Lanškrouně také probíhá soutěž veteránů, do které se ale letos přihlásila pouze dvě družstva. Domácí Lanškroun a pak naše hvězdná sestava. Jako první vyběhli na trať domácí a po problémech na koši nám víceméně darovali vítězství, protože časomíru zastavili až na 30 vteřinách. Naše plány na hladké vítězství sice trochu narušila spadlá savice, takže košař ji musel zvedat ze země, ale i tak jsme předvedli pohodových 19,82 s a vítězství bylo naše.

Pokus mužů najdete na: http://www.youtube.com/watch?v=JCwoDYeLlKc

Pokus žen najdete na: http://www.youtube.com/watch?v=w4D13ZCCK3o&feature=related

Pokus veteránů najdete na: http://www.youtube.com/watch?v=YmATKPWqGcc&feature=related

Back to top

Skip to content