Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dětský karneval

I letošní karnevalový rej byl pestrou podívanou. Na parketu se promenádovalo 60 masek ve všech barvách a velikostech. Tradiční představení všech soutěžních kostýmů si vzali na starost naši dva veselí klauni Petr a Kája. Odpoledne vyplnily soutěže pod taktovkou paní učitelek z místní mateřské a základní školy. Když vyčerpaly všechny soutěže, nastal čas na hromadnou fotografii zúčastněných masek a následné vyhlášení nejkrásnějších kostýmů, které svými hlasy zvolili návštěvníci karnevalu. Krásné dorty pro pět oceněných masek nám i letos upekla Danča Cinková, tentokrát s tématem českých večerníčků.

1.místo obsadila „Zdravotní sestřička“ Julie Ježková. Na 2.místo doplul „Noe“ Radim Dajč ve své arše plné zvířectva a 3.místo obsadilo děsivé „Bezhlavé strašidlo„ Petra Duška. Dort za 4.místo si rozdělili bráškové Kryštof a Filip Kopečtí jako „Bob a bobek“ a 5.místo získala Anička Cinková jako vznešený „Páv“.

 Všechny děti nakonec obdržely za účast balíček sladkostí a karnevalové veselí bylo zakončeno neočekávanou salvou ran, která se strhla ihned po spuštění sítě s balónky. Ty, které nepopraskaly, si děti odnesly domů jako připomínku na další prima odpoledne.

Fotogalerie z karnevalu ZDE

Back to top

Skip to content