Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

19. května 2007 – Okrsková soutěž Albrechtice

V sobotu 19. května proběhla na prostranství u motorestu v Albrechticích okrsková soutěž, která je prvním kolem v postupových soutěžích, končících na samém závěru mistrovstvím republiky.


Do soutěže se započítává součet 4 časů jednotlivců + požární útok. Na okresním kole se dále ještě běží čtyřčlenná štafeta. Náš sbor k zápolením vyslal celkem 3 družstva – muži I., muži nad 35 let a ženy. V kategorii muži I. mezi sebou soupeřilo celkem 5 družstev – Albrechtice, Dolní Třešňovec, Horní Třešňovec, Ostrov a Rudoltice a jednotlivá družstva se po sečtení všech časů umístila takto:

1. Horní Třešňovec
2. Ostrov
3. Rudoltice
4. Albrechtice
5. Dolní Třešňovec

Navíc v jednotlivcích obsadil 2. místo Petr Jirásek a 3. místo Vladimír Čajnák.

Kategorie muži nad 35 let tzv. veteráni se účastnila 3 družstva – zde se již neběhají jednotlivci, ale počítá se pouze čas provedení požárního útoku. A tato kategorie přinesla výsledky

1. Horní Třešňovec
2. Lanškroun
3. Dolní Třešňovec 

Poslední kategorií byly ženy, kde mezi sebou soupeřili pouze družstva z Horního a Dolního Třešňovce. Naše ženy bohužel nenavázaly na úspěchy svých mužských kolegů a souboj s dolnotřešňovskými hasičkami prohrály. Jedinou útěchou nám tak může být 2. místo Lucie Markové v jednotlivcích.

Celkem jsme si tak z Albrechtic odvezli 8 trofejí, z toho 2 putovní za první místa v mužských kategoriích. 

Fotogalerii naleznete na odkazu: http://hasiciht.rajce.idnes.cz/Okrsek_Albrechtice_2007/

Back to top

Skip to content