Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dětský karneval 2011

Celkem 43 dětí, převlečených do 42 krásných masek si přišlo 12.března zasoutěžit, zazpívat a zatančit na dětský karneval, který náš sbor pořádal spolu se ZŠ a MŠ Horní Třešňovec v místním kulturním domě. Učitelky ze školy a školky si připravily spoustu soutěží, jako například slalom družstev, skládání puzzle, trhání hada z novin, kloboukovanou a mnoho dalších, během kterých děti vyhrávaly vždy něco sladkého na zub. Na závěr nechyběla ani tradiční výroba mumií s pomocí toaletního papíru. Rodiče, babičky, dědečkové a ostatní tvůrci si dali opět na přípravě masek záležet a tak porota složená z doprovodu masek měla těžkou práci vybrat 5 nejhezčích, které si při závěrečném vyhlašování domů odnesly dorty z dílny Aleny Žabkové. Hlasujících bylo 62 a určili toto koneční pořadí:

1.místo – Bob a Bobek králíci z klobouku – Terezka a Žanetka Duškovy

2.místo – Rákosníček – Kryštůfek Jirásek

3.místo – Jožin z bažin – Jiřík Jehlička

4.místo – Vodnická víla – Deniska Čadová

5.místo – Rybička – Erička Budinová

Každá zúčastněná maska si ale odnesla nějakou tu drobnost a podle rychlosti také balónky, kterých se letos nafukovalo 400 a k tomu ještě 100 tvarovacích. Dík patří také mísním složkám TJ Sokol, Mysliveckému sdružení Třešňovské háje a Klubu žen, které nám přispěly na odměn pro soutěžící masky.

Fotky z karnevalu najdete na: http://hasiciht.rajce.idnes.cz/2011_-_Detsky_karneval/

Příští akcí, kterou bude náš sbor pořádat je Oslava Sv. Floriána, která proběhne u nové hasičské zbrojnice v sobotu 7.5.2011.

Back to top

Skip to content